Турфирма Киев "Свой каприз" предлагает туры в Турцию, Египет, Польшу, Чехию, и другие страны мира из Киева

Турфирма Киев отдіх терфирма Киев
 
svetlana@contact.com.ua
277-40-29, 277-40-42
 
 
 

 

Туры Украина. Львів + Замки Львівщини
Туры Украина. Львів + Замки Львівщини

Львів + Замки Львівщини

..
Ледь не  всім доводилося бувати хоча би один раз у Львові. Це місто заслужено називають столицею Західної України і туристичною Меккою. Але майже ніхто не бував у маленьких містечках Львівщини. Хоча, як відомо «короля «робить» почт», а столицюїї провінції. Тривалий час Галичина входила до складу Речі Посполитої і  «клаптикової монархії», що суттєво вплинуло на архітектуру краю. Польські королі намагалися будувати собі тут розкішні резиденції, замки, палаци. Та й знать від них не відставала, бо теж хотіла мати собі помешкання за останньою європейською модою. Тому містечка і досьогодні прикрашені дивовижними зразками будівництва часів Середньовіччя та Нової доби. Окреме слово слід сказати про крихітну Жовкву. Тут не просто «забагато» памяток як для райцентру, але вони ще й розташовані в ансамблі, що дає можливість відчути атмосферу старих часів, дух королівського містечка. Крім того тут дуже мальовнича природа. Ця місцевість називається Розточчя. Саме тут, неподалік Жовкви, проходить великий Європейський вододіл. Річки, що течуть на захід і північ впадають у Балтійське море, а ті, що на схід і південьу Чорне.
1 день
7.00 – відправка від к-тру Довженка (ст. м. КПІ, пр-т Перемоги, 24).13.00 – Підгорецький  замок http://ukraine.kingdom.kiev.ua/region/13/pidgirzi.html – перлина середньовічного фортифікаційного мистецтва. 14.30-  найзнаменитіший з усіх замків Галичини  - http://www.progylka.com.ua/taxonomy/term/201 Олеський. Експозиція Львівської картинної галереї. 17.00 -прибуття до http://lviv.ridne.net Львова. Зустріч з гідом. Розміщення у готелі в центрі міста біля оперного театру. Вільний час.
2 день
Сніданок. Автобусна оглядова екскурсія по Львову (3 год): найголовніші вулиці та проспекти ХVІІІ-ХХст. Парк "Високий замок" (ви підніметеся на найвищий оглядовий майданчик міста, звідки відкривається чудова панорама міста, побачите найстаріший мур, що залишився від замку XIVст.). Ансамбль Свято-Юрського собору - визначна пам"ятка барокової архітектури, що входить до Списку світової спадщини ЮНЕСКО. Це одна з найшанованіших святинь греко-католиків України. За можливості (якщо немає служби) - відвідання крипти, де поховані греко-католицькі митрополити. "Личаківський цвинтар" - одне з найстаріших кладовищ-музеїв Європи. Під час екскурсії ви побачите поховання Франка, Крушельницької, Шашкевича, Людкевича, Івасюка, старовинну надгробну скульптуру, каплиці найбагатших родин міста, польський військовий цвинтар "Орлята" та меморіал присвячений Героям України. Перерва (12.00-14.00) на обід. Пішохідна екскурсія "Середньовічний Львів" (3 год) (14.00-17.00). Маршрут цієї екскурсії охоплює ту частину Львова, яка сьогодні входить до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Це колишнє "місто в мурах", найдавніші споруди якого відносяться до XIVст.: Латинський Кафедральний собор (головний собор римо-католиків України), ренесансний ансамбль Успенської церкви, Вірменський собор, площу Ринок, Бернардинський монастир, Домініканський костел та інші пам"ятки середньовічного Львова, також Музей-аптека та Музей-арсенал (або Музей меблів та порцеляни). Для бажаючих за додаткову плату - вистава в  Оперному театрі та екскурсія театром.
3 день
Ранній сніданок. Переїзд до http://geocities.com/zhovkva/history_u.html Жовкви (25 км). Огляд міста-фортеці: старовинний жовківський замок та рештки оборонних мурів, площі Ринок з ратушею та чи не єдиними в Україні будинками з підсіннями, величний ренесансний костел св. Лаврентія, де поховані польський гетьман Жолкевський з родиною та члени сім’ї польського короля Яна Собєського, греко-католицький собор Серця Ісусового, що славиться унікальними розписами українського художника Ю.Буцманюка (лише в цьому храмі, окрім осіб християнської історії, можна побачити постаті світських осіб, що спричинилися до становлення Української держави - М.Грушевського, С.Петлюру, Є. Петрушевича та ін.). До сьогоднішнього дня у Жовкві збереглася синагога XVIст. та дерев"яна церква Св.Трійці XVIII. Переїзд 13 км. Василіанський монастир Св.Миколая XVIIст. у http://ukraine.kingdom.kiev.ua/region/13/krehiv.html Крехові. Це один з найкращих архітектурних ансамблів України оборонного характеру. Крім огляду монастиря, на вас чекає прогулянка до цілющого джерела та печер, де в 1612р. оселилися перші монахи. Виїзд на Київ. Пізнє прибуття до Києва. Орієнтовно о 23.30
Вартість:   750 грн  (проїзд автобусом, 2-місні зі зручностями/ з умивальниками, харчування – 2 сніданки; 1 обід; екскурсії: оглядова автобусна, автобусна по замках, пішохідна по місту); додатково оплачуютьсявхідні квитки -30 грн;

Турфирма Киев"Свой каприз" предлагает отдых, путешествия, путевки  туры в Турцию, Египет и др. страны мира из Киева.


Торговая марка "Свой каприз" зарегистрирована фирмой "Крылова и партнеры"

 
 
 
 
Наш адрес:Украина, 03056, Киев - 056
пер. Ковальский, 13,
1 эт. офис 2, Компьютерные курсы
Copyright © 2006 Права защищены.
Создание сайта