Турфирма Киев "Свой каприз" предлагает туры в Турцию, Египет, Польшу, Чехию, и другие страны мира из КиеваПольша

Турфирма Киев отдіх терфирма Киев
 
svetlana@contact.com.ua
277-40-29, 277-40-42
 
                                                       
 

 

Польша

Туры Польша. Викенд в Кракові

Викенд в Кракові

Ціна туру:

Виїзди:

ПРОГРАМА ТУРУ:

27

Прибуття до міста королівських левів. Зустріч із представником фірми на пл. Ринок, перед символом середньовічного Львова - міською ратушею. Факультативна оглядова екскурсія "Вуличками княжого міста", після якої - вільний час. 19.30 - Зустріч туристів неподалік багажного відділення львівського залізничного вокзалу.
Виїзд зі Львова в комфортабельному автобусі єврокласу.

28

Приїзд в неповторний Краків, оглядова екскурсія по місту, що завжди славилося своєю незалежністю та автономією. Навіть в період розділів Польщі Краків зберігав свою недоторканість, тут зберігалася і розвивалася польська культура і мистецтво.
Краків завжди був і буде "еталоном польської культури". Ознайомлення із скарбами історії слід почати із королівського Вавеля - резиденції правителів країни, пізніше названої польським Акрополем. Окрім колишнього осідку королівської династії протягом екскурсії Ви відвідаєте також кафедральний собор (1364 р.) в якому відбувалась коронація і похорони майже всіх польських королів; вежу Сигізмунда, на котрій знаходиться найбільший польський дзвін - "Сигізмунд".
Після величної тиші Вавеля загадкова атмосфера Площі Ринок допоможе Вам перенестись у середньовіччя. Тут панує дух старовини і, здається, плин часу не торкнувся ринкової площі - ренесансова Сукенниця (суконні ряди), вже понад 8 століть приваблює око кожного хто проходить тут. Далі перед Вами відчиняються двері в 700-річний Маріатський костел (2 ?), де знаходиться вівтар Віта Ствоша.
Ну і, звичайно, як без "Collegium Maius". Головний корпус одного з найстаріших університетів Європи, споруджений ще у 1400 році. Ягеллонськой університет може пишатись багатьма своїми випускниками серед яких був Микола Копернік та інші видатні люди.
Ще Ви почуєте дивовижний дзвін, що лунає з дзвіниці базиліки Діви Марії «хейнал». Звук цього дзвону раптово обривається на найвищій ноті: за переказами - це сигнал воїна, який побачив татарські війська і хотів попередити мешканців міста про небезпеку, та впав від ворожої стріли. Поселення в готелі. Вільний час.
Після насиченої екскурсії рекомендуємо відвідати один із найбільших аквапарків Європи (15 ?). Тут можна покататись на шалених гірках та "трубах", підкорити альпіністичну стінку, розважитись на атракціоні "Дика річка". Любителі більш спокійного відпочинку будуть раді сауні, гідромасажам та ваннам-джакузі.
Нічліг.

29

Сніданок в готелі. Екскурсія в найбільш знамениті соляні копальні світу - копальні Велічки (20 ?). Археологічні дослідження показали, що природне джерело мінеральних вод з великим вмістом солі, експлуатувалось тут ще близько трьох тисячоліть до нашої ери. Досконаліша техніка збирання солі з'явилася лише у Велічці разом з монахами-бенедиктинцями, які прорили перші свердловини.
Сьогодні соляні копальні - це лабіринт з безліччю підземних коридорів і штолень завдовжки близько 350 км, але тільки 3 км цього шляху доступні відвідувачам. На глибині 135 м, Ви побачите велике підземне місто, таємниче і неповторне. В його численних камерах й до нині збереглась цікава колекція старовинних гірських машин та обладнання, завдяки яким можна побачити увесь процес довування солі у старовину. Також тут розміщені унікальні соляні скульптури серед яких пам'ятник папі римському Іоанну Павлу
Найціннішою ж частиною Велічки вважається каплиця святої Кінги, що розташована під землею на глибині близько сотні метрів. По своїх параметрах: 54,5 м в довжину, 10-18 завширшки і 10-12 м у висоту каплиця святої Кінги по праву може називатися справжнім костьолом. "Родзинкою" каплиці є те, що все у ній зроблено із солі: "паркетна" підлога, стеля, стіни, три вівтарі та дві бічні каплиці. Центральна фігура принцеси Кінги виготовлена із прозорої солі на знак світлого сліду, який вона лишила в народі. Акустика в храмі прекрасна, і тепер тричі на рік тут проходять урочисті меси. Багато охочих і повінчатися в цій підземній каплиці: адже сіль відвіку була символом симпатії і вірної дружби. В підземельних копальнях, Вас гостинно зустріне невеличке кафе, де можна відпочити і придбати все на любий смак.
Після захоплюючої екскурсії, повернення на Україну. Прибуття в стародавній Львів - початковий та кінцевий пункт подорожі. Обмін номерами телефонів, електронними адресами, численними фотографіями і хорошими враженнями від поїздки.

 

У вартість включено:

У вартість не включено:

  • Проживання в готелі із сніданками;
  • Автобусне обслуговування;
  • Cупроводжуючий від фірми;
  • Чай, кава в дорозі;
  • Страхівка;
  • Вхідні квитки в екскурсійні центри, музеї;
  • Проїзд в громадському транспорті;
  • Консульський збір 35 ? + 10 грн.

Необхідні документи:

  • Закордонний паспорт (термін дії не менше 6 місяців на день прибуття в Україну);
  • Дві актуальні кольорові фотографії на білому фоні розміром 3,5 х 4,5 см, 70-80% поверхні фотографії повинна займати обличчя;
  • Ксерокопія внутрішнього паспорту (сторінок з особистими даними і реєстрацією проживання);
  • Ксерокопія ідентифікаційного номера;
  • Довідка з місця роботи про заробіток і посаду;
  • Заповнена анкета туриста

Важлива інформація:

  • Фірма залишає за собою право змінювати порядок і час екскурсій, або замінювати їх рівноцінними.
  • Мінімальна кількість туристів для проведення факультативної екскурсії -20 чоловік.
  • Місця в автобусі розподіляються у міру надходження заявок.
  • Туроператор не несе відповідальність за дії або бездіяльність прикордонних і митних служб, а також погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми туру.

 

Турфирма Киев"Свой каприз" предлагает отдых, путешествия, путевки, туры в Турцию, Египет и др. страны мира из Киева


Торговая марка "Свой каприз" зарегистрирована фирмой "Крылова и партнеры"

 
 
 
 
Наш адрес:Украина, 03056, Киев - 056
пер. Ковальский, 13,
1 эт. офис 2, Компьютерные курсы
Copyright © 2006 Права защищены.
Создание сайта