Турфирма Киев "Свой каприз" предлагает туры в Турцию, Египет, Польшу, Чехию, и другие страны мира из КиеваПольша

Турфирма Киев отдіх терфирма Киев
 
svetlana@contact.com.ua
277-40-29, 277-40-42
 
                                                       
 

 

Польша

Туры Польша. Магічний Краків.

Магічний Краків

Документи приймаємо за 10 днів до виїзду!
Виїзди – щоп’ятниці

 

день
(п’ятниця)

Для іногородніх –пішохідна екскурсія “Вулицями старого Львова”: Ви прогуляєтеся вузенькими середньовічними вуличками, почуєте безліч легенд про місто і його мешканців, побачите пл. Ринок: Ратушу, Чорну Кам’яницю, будинки Корняктів, Архієпископів, Любомирських, Массарі, Шольц-Вольфовичів, Успенську церкву, Порохову вежу, Міський та Королівський Арсенали, пл. Підкови, вулицю Вірменську, костели  Домініканців та Бернардинів...
23:00 Збір групи і виїзд від Головного залізничного вокзалу. Нічний переїзд по території Польщі.

2 день
(субота)

8:00   (орієнтовно) Прибуття в Краків*.
10:00  Під час оглядової екскурсії по Кракову ми побачимо: Барбакан, який разом із Флоріанськими воротами і оборонними стінами оточував  колись увесь Старий Краків, Королівський шлях, Головний Ринок – найбільша у Європі міська площа з оригінальною  шахматною забудовою, Колегіум Маюс - Ягелонський університет - один із найстаріших  навчальних  закладів Європи , Сукенніци – торгові ряди повні  сувенірів і виробів краківських ремісників, а рівно в полудень з 81-метрової вежі Маріацького костелу Св. Діви Марії- почуємо виконання хейналу – величної пісні , що виконується на трубі, в пам”ять про врятуванння Кракова у 13 ст. від захоплення татарськими кочівниками.

Eкскурсія на Вавель -
Королівський Замок, включений в список ЮНЕСКО. З X по XVI вв. був королівською резиденцією. Ми також побачимо Кафедральний собор, в якому проходили коронації польських королів, королівські  гробниці, Дзвін Сигізмунда. Вільний  час...
16:00-20:00 Відвідання найбільшого у Європі Аквапарку: 8 американських гірок, фонтани, гідромасажі, 8 джакузі, гейзери, гроти. Вода в  басейнах (заг. площею 1600 м2) озонована, з температурою 28-32˚С (15 євро).
www.parkwodny.pl  (для бажаючих – відвідання супермаркету  REAL)
На вечірню программу Вас гостинно запрошує «СК Бровар» - просторий зал ресторації в Цісарсько-Королівському стилі нагадує старовинний австрійський форт, прикрашений колекцією картин та вітражних ламп. Для справжніх цінителів пива – майстри-пивовари запрошують на фірмову дегустацію. Весь процес виготовлення пива проходить на Ваших очах. Красивим завершенням вечора буде дискотека до ранку… (10?)
Прогулянка вечірнім  та нічним Краковом (факультативно).

3день
(неділя)

08:00   Сніданок в готелі. Звільнення номерів.
10:00 Відвідання Святині Божого Милосердя у Кракові-Лагевніках. Підняття на одну з найвищих дзвіниць Кракова на висоту 42 м на швидкісному ліфті.

11:00
Екскурсія у Велічку – соляні шахти включені в список ЮНЕСКО. Вони існують з 14 ст, і являються найстарішими у світі безперервно діючими шахтами. Для відвідувачів відкриті штольні на 3-х рівнях від 64 до 135 м. під землею, включаючи величезну підземну каплицю з соляними скульптурами та люстрами. (15 євро) www.kopalnia.pl.
14:00  Від’їзд до Львова. 23:00 (орієнтовно) Прибуття до Львова.


115 євро + 200 грн

У вартість програми включено:
- проїзд Львів – Краків – Львів автобусом єврокласу;
- проживання у готелі ***;
- сніданок;
- екскурсії згідно програми;
- медична страхівка;
- супровід представника туристичної фірми

НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ ДО ВІЗОВОЇ АНКЕТИ

- 2 актуальні кольорові фотографії на білому фоні розміром 3,5 х 4,5 см, на світлому  фоні  80%  обличчя (без посмішки, без окуляр, відкриті вуха та лоб). Не скановані!

 анкета туриста

          на анкеті має бути власноручний підпис туриста. Анкети без власноручного підпису прийматися не будуть!!!

- актуальний закордонний паспорт, дійсний принаймні 3 місяці від дати закінчення візи, а також ксерокопія першої сторінки паспорта;

- ксерокопія сторінок внутрішнього паспорта з особистими даними і реєстрацією проживання;

довідка з місця роботи про заробіток і посаду;

для дітей: копія свідоцтва про народження, копія доручення на виїзд дитини за кордон, якщо дитина подорожує з одним із батьків, заява від батьків про спонсорування поїздки в довільній формі (!!!)


для студентів і учнів шкіл: довідка з місця навчання, для вироблення безкоштовної візи, копія студентського квитка

для приватних підприємців: копія свідоцтва про реєстрацію суб"єкта підприємницької діяльності, копія свідоцтва про сплату єдиного податку, довідка з банку про наявність коштів на рахунку, податкова декларація

 

Консул може вимагати пред'явити інші додаткові документи, які можуть вимагатися згідно з законодавством Порозуміння Шенген.

Консульський збір 35 ?+ 10 грн.

У випадку відмови у видачі візи консльський збір не повертається

Турфирма Киев"Свой каприз" предлагает отдых, путешествия, путевки, туры в Турцию, Египет и др. страны мира из Киева


Торговая марка "Свой каприз" зарегистрирована фирмой "Крылова и партнеры"

 
 
 
 
Наш адрес:Украина, 03056, Киев - 056
пер. Ковальский, 13,
1 эт. офис 2, Компьютерные курсы
Copyright © 2006 Права защищены.
Создание сайта